Een High Wine is een luxe uitgebreide borrel met daarbij wijn en/of andere drankjes. De High Wine wordt sfeervol opgedekt met etagères en schalen met hapjes. Ik maak bijna alle hapjes zelf. De afgelopen jaren heb ik de High Wine vaak georganiseerd voor een verjaardag borrel, receptie of een bedrijfsborrel. Wij dekken het buffet sfeervol op en het feestje kan beginnen!
Een High Wine Royal bestaat uit:
- zalmrolletje met spinazieroomkaas en sjalotjes
- pinchos chorizo, olijf en zongedroogd tomaatje
- een stukje quiche (keuze uit onderstaande mogelijkheden)
- een spiesje met mozzarella, tomaat en basilicum
- een bruschetta met knoflookolie tomaat en bascilicum
- een bruschetta met pesto serranoham en Parmezaanse kaas
- oude kaas en druiven
- warme kipballetjes met chilisaus
- brood met diverse smeerseltjes
- luxe zoutjes/nootjes
- 2 glazen wijn (een glas wijn extra is € 3,00 per glas)
- Inclusief gebruik van servies, etagères, glazen, waterkannen, linnengoed, servetjes
De prijs van dit arrangement bedraagt € 27,50 per persoon ex BTW 9% en is te bestellen vanaf 12 personen in de Drechtsteden. Daarbuiten is het minimumaantal personen afhankelijk van uw woonplaats. Bijvoorbeeld voor Rotterdam en Breda is het minimumaantal 15 personen.
Vraag vrijblijvend een offerte aan
Hartige taarten - quiches:
U mag in dit arrangement vooraf een keuze doorgeven van de hartige taart(en) die u wenst. U kunt bij naast het arrangement ook extra hartige taarten bestellen á € 25.00 per stuk.
- quiche lorraine met spekjes, ham en provencaalse kruiden
- prei-kaas met kerrie en mosterd
- broccoli-walnoot met blauwe kaas
- geitenkaas met tomaatjes en pesto
- gekaramelliseerde rode ui met vijg, walnoot en brie
- Zalm met spinazie